اخبار > گزارش فعالیت های فرهنگی در ماه مبارک رمضانبه گزارش روابط عمومی امور بانوان و خانواده شرکت مادر تخصصی بازرگانی دولتی ایران : گزارش فعالیت های ویژه فرهنگی مرکز پژوهش های غلات در ماه مبارک رمضان1398 بشرح ذیل :
در راستای تشویق و ترغیب پرسنل مرکز پژوهش های غلات به مشارکت حداکثری در برنامه های فرهنگی ، مذهبی بویژه در ماه مبارک رمضان که ماه بندگی خداوند متعال می باشد. در مرکز پژوهش های غلات هر روز بین  نمازجماعت ظهر و عصر دو جایزه برای کارکنان حاضر در نماز جماعت در نظر گرفته شده است.

 

این گزارش حاکی از آن است: این مشوق فرهنگی بطور روزانه پس از اقامه نماز ظهر توسط امام جماعت مرکز حجت الاسلام حاج آقای معزالدین حدیثی از ائمه اطهار (ع) برای نمازگزاران توضیح داده می شود و سپس با قید قرعه جوائزی به تفکیک خواهران و برادرانی که در پاسخ سوال شرکت فعال داشتند، تقدیم می گردد.

پس از اقامه نماز عصر، برنامه پایان می یابد. این اقدام تاثیر بسزایی در تشویق کارکنان مرکز پژوهش های غلات جهت حضور در مراسم عبادی نماز جماعت و برنامه های فرهنگی و قرانی در ماه مبارک رمضان  شده است.ضمناًختم کامل قران کریم نیز توسط بانوان مرکز هر یک جزئی از قرآن کریم در ماه مبارک رمضان برنامه ریزی شده است.

 

امید است این برنامه ها مقبول درگاه حق تعالی قرار گیرد.

 

گفتنی است: این برنامه با همت و مشارکت دکتر نصر مدیر محترم مرکز پژوهشهای غلات و مهندس قربانی مشاور محترم معاون وزیر در امور بانوان و خانواده و پایگاه مقاومت بسیج برگزار می گردد.


٠١:٠٨ دوشنبه ٦ خرداد ١٣٩٨
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: