اخبار > دوره آموزشی آسیب شناسی خانواده 

دوره آموزشی آسیب شناسی خانواده با همکاری مشترک دفتر اموربانوان و واحد آموزش شرکت مادرتخصصی بازرگانی دولتی ایران در دوجلسه پیاپی و در دو گروه مجزا برگزار میگردد.

 

به گزارش روابط عمومی امور بانوان و خانواده شرکت بازرگانی دولتی ایران : خانم مهندس صدیقه قربانی مشاور محترم معاون وزیر در گفتگو با خبرنگار مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی بابیان اهمیت بالای امر آموزش اعلام کرد ،در راستای تاکید جناب دکتر یزدان سیف مدیرعامل محترم در امر آموزش و سلامت کارکنان ، دفتر امور بانوان و خانواده شرکت متبوع با همکاری و مساعدت دفتر آموزش و تشکیلات اقدام به برگزاری دوره آموزشی آسیب شناسی خانواده و بررسی مسائل خانواده ها نموده است .

این گزارش می افزاید :  جلسه اول کلاس های مزبور در تاریخ 7 بهمن  با حضور جمع کثیری از بانوان در سالن جلسات مرکز پژوهشکده غلات برگزار شده است و جلسه دوم این دوره در درتاریخ 13بهمن ماه جاری برقرار می باشد . 

 

مهندس قربانی در ادامه خاطرنشان کرد برای بهرمندی بیشتر همکاران عزیز از این دوره آموزشی دور دوم نیز در تاریخ های 20 و 27 بهمن تشکیل می گردد . 

 

مشاور  محترم مدیرعامل و مسئول امور بانوان و خانواده شرکت بازرگانی دولتی ایران در ادامه صحبتهای خود با اشاره به صرفه جویی در  زمان و هزینه ها ،  تصریح کرد : به منظور استفاده بهینه در این دو  دوره  آموزشی،  بامساعدت جناب آقای مهندس عباس ارشــدی مدیرکل محترم غله و خدمات بازرگانی استان تهران و هماهنگی های صورت گرفته توسط سرکار خانم رحیمی ، مــدیر محترم اموربانوان و خانواده و همچنین سرکار خانم مهندس عســگری مسئول محترم آمــوزش آن اداره کل، از بانوان هـمکار مـجموعه  نیز برای حــضور در کلاسها دعوت بعمل آمده است .

 

مهندس قربانی در پایان ضمن تقدیر و تشکر از واحد آموزش یادآور شد: با مساعدت شایسته بخش آموزش در پایان دوره ها برای شرکت کنندگان گواهینامه نیز صادر خواهد شد .

 

گزارش تکمیلی این خبر پس از پایان دوره ها به اطلاع مخاطبین گرامی خواهد رسید.... انشاالله 


٢٠:٠٧ جمعه ١١ بهمن ١٣٩٨
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: