اخبار > جشنواره برگزیدگان زنجیره گندم، آرد و نان 

برترین‌های زنجیره‌ی گندم، آرد و نان در جشنواره‌ی برگزیدگان این زنجیره تقدیر شدند. در این جشنواره قائم مقام وزارت صنعت، معدن و تجارت، معاونان وزیر صنعت، معدن و تجارت، مدیران و رؤسای اصناف، اتحادیه‎ها و انجمن‌ها و کانون هماهنگی زنجیره‌‎ی گندم، آرد و نان، خبرنگاران، مدیران و کارکنان شرکت بازرگانی دولتی ایران و تولیدکنندگان و برگزیدگان این زنجیره حضور داشتند.

به گزارش روابط‌عمومی اموربانوان و خانواده  شرکت بازرگانی دولتی ایران، بسیاری از بانوان مسئول و دست اندکار در حوزه گندم، آرد و نان در این همایش حضور و از انتخاب شدگان  تقدیر و تشکر کردند.

بر اساس این گزارش، جشنواره‌ ملّی " زنجیره‌ی گندم، آرد و نان" با هدف ارتقای کیفیت تولیدات و تقویت مزیت رقابت‌پذیری در زنجیره‌ی تأمین در روز یک‌شنبه، 20 بهمن‌ماه در مرکز دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران، سالن ایران خلیجِ‌فارس و به مناسبت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران برگزار شد.

در این جشنواره، از برگزیدگان زنجیره‌ی گندم، آرد و نان شامل: گندم‌کاران، سیلوداران، تولیدکنندگان آرد(کارخانجات آردسازی) و تولیدکنندگان نان(نانوایان) و اصناف، اتحادیّه و انجمن آردسازی، نانوایان و تولیدکنندگان ماشین‌آلات آرد و نان و خمیرمایه، بیسکویت، شیرینی و شکلات و قنادان و نوآوران(دانش‌بنیان) و پیشکسوتان این عرصه تقدیر شد.

همچنین در حاشیه این مراسم از فاضل بجستانی، نانوای نمونه و پیشکسوت تهران و پدر سه شهید بزرگ دفاع مقدس و سیدجواد حسینی، نانوای پیشکسوت دیگر تقدیر به عمل آمد.

 

 


٢٢:٤٦ جمعه ٢٥ بهمن ١٣٩٨
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: