اخبار > طرح " در_خانه_بمانیم"آیین ختم قران کریم در ماه مبارک رمضان

مسئول امور بانوان و خانواده اداره کل غله و خدمات بازرگانی استان تهران: حفظ سلامت خانواده از مسائل مهم برای بانوان ‌است.

به گزارش روابط عمومی اموربانوان و خانواده شرکت بازرگانی دولتی ایران: طیبه رحیمی در گفت‌وگو با خبرنگار مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی، ماه مبارک رمضان را فرصت مناسبی برای بازسازی معنوی دانست و گفت: در قالب ارتباط با خدا و انجام فرائض دینی در ایام ماه مبارک می توان به برنامه های معنوی خود بیافزاییم و آرامش بیشتری را در فضای  خانواده حاکم نماییم و در رابطه با جایگاه بانوان در اجرای طرح «در خانه بمانیم»، بیان کرد: درماه های اخیر، شاهد حضور پررنگ بانوان در زمینه رعایت اصول بهداشتی هستیم و البته که باید این روند ادامه داشته باشد؛ چراکه بانوان نقش پررنگی در اجرای برنامه‌ها در خانه و خانواده دارند و نقش آفرینی بانوان است که با چگونگی رعایت مسائل بهداشتی و در خانه ماندن، بار دیگر نشان دادند که حفظ سلامت خانواده‌ برای آن‌ها بسیار مهم است.   

مشاور بانوان تصریح کرد: سلامت جسم، روان و آرامش روحی اعضای خانواده از مسائلی است که همیشه برای بانوان مهم بوده و کماکان شاهد تلاش آن‌ها برای حفظ سلامتی خانواده در این‌ روزها نیز هستیم.  

رحیمی افزود: مهم‌ترین نقش یک زن در خانواده، ایفای نقش مادری است و در این روزها مادران همراه با نقش مادری، به‌عنوان یک معلم در مسائل درسی فرزندان خود، در رعایت بهداشت و ساخت لحظات شادتر در خانه نیز نقش دارند.

 وی با بیان اینکه چگونگی تربیت و پرورش کودکان توسط مادران در کاهش استرس و پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی بسیار موثر است، خاطرنشان کرد: امیدواریم بعد از این نیز مادران با ساخت لحظات شادتر و مفید در خانه به اصل در خانه بمانیم و به شکست کرونا کمک کنند.  

مسئول امور بانوان و خانواده یادآوری کرد: ورزش در خانه، کتابخوانی و ایجاد سرگرمی همراه با همه اعضای خانواده، از مسائلی است که به ساختن لحظات بهتر و شادتر در خانه توسط مادران کمک می‌کند. 

مدیر امور بانوان و خانواده اداره کل غله و خدمات بازرگانی استان تهران در پایان ضمن آرزوی قبولی طاعات و بندگی، به برگزاری آیین معنوی ختم گروهی قران کریم اشاره کرد و گفت:برای ایجاد همدلی و صمیمیت بیشتر بین همکاران طبق روال هرساله بانوان محترمه در اداره کل غله استان تهران با یک همدلی و وفاق سازمانی بصورت گروهی در مراسم ختم قران کریم به مناسبت ماه مبارک رمضان بشرح جدول ذیل شرکت می نمایند . 

 

 

 

 


٢٢:٣٠ دوشنبه ١٥ ارديبهشت ١٣٩٩
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: